Szolgáltatás kontroller

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel, Vasúti szolgáltatás kontroller munkakörbe keres munkatársat, akár azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidő keretében, határozott 2 évre.

A vasúti teljesítményekhez kapcsolódó ösztönző rendszer kialakításához és működtetéséhez keressük azt a munkatársat, aki szeret elemezni, következtetéseket levonni, azokból javaslatokat tenni ezen rendszer hatékonyabb működésére, de nem riad meg a jogszabályi környezet betartásától sem. A vasútszakmai ismeretek megléte nem feltétel, de a munka során elsajátítása elkerülhetetlen. Azonnali kezdés, teljes munkaidő, béren kívüli juttatások, egyéni fejlődési lehetőség egy támogatói környezetben! Jelentkezz bátran!

Amit kérünk:

  • felsőfokú végzettség vagy vasúti tisztképző
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló, kommunikatív személyiség
  • pontosság
  • középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • valamely adatelemző eszköz használatának készségszintű ismerete
  • vasúti területen szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Ideális munkakörnyezet
  • Cafeteria csomag

 Bérezés:

  • próbaidőt követően havi bruttó 575.000 Ft + bruttó 200.000 Ft cafeteria/év

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a vpe--.at.--vpe.hu e-mail címre várjuk.